Forum 25 Łódzkiej Drużyny Harcerskiej

Wchodzisz tu na własne ryzyko :D


#1 2007-07-21 01:03:13

Kuba

Żbik

5200699
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 32
Punktów :   -1 

Wrażenia...

Ciekawi mnie jak podobał się Wam obóz, co było nudne, co fajne, a może, co niepotrzebne i zbędne.?

To może ja zacznę, według mnie obóz był bardzo udany, tak jak obiecywał wcześniej Kaczmar były zajęcia, niektóre były nawet fajne tak jak "Rozmowy w Toku" czy "Pokaz mody leśnej" inne trochę gorsze, ale generalnie było bardzo dobrze. No i oczywiście wygrana na festiwalu, no i zakład na ognisku całuśnym, który nie chwaląc się z bólem wygrałem, a i tak dostałem połowę nagrody

Offline

 

#2 2007-07-21 22:45:10

Kaczmar

Lwiątko

5665879
Skąd: Eudezet
Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 85
Punktów :   
WWW

Re: Wrażenia...

Nie no obóz udany, chciałem żeby był choć w połowie tak dobry jak 2 lata temu i okazało się, że był podobny! Mało tego, gdyby była ładna pogoda to mógłby nawet przewyższyć pierwowzór, A Program? Program był Ciekawy Pamiętam jak na ostatnim kominku (tym z kubkami nad jeziorem ) któreś z dzieci się żaliło, że się nie staram... Bullshit! Gdybym się nie starał to by nie było Taakiego fajnego obozu... Przytocze wypowiedź, pewnej dziewczynki:

"myśle, że jedne zajecia na 4 dni moglibyście zrobić... (:"
I wszystko jasne (ile tych zajęć było - ciężko zliczyć )...Wiadomo kto jest master

A na koniec:

XaXsXiXa OKPUS to stara........................................................a potem się turla

Ostatnio edytowany przez Kaczmar (2007-07-21 22:48:40)


"...O najpiękniejszym z miast
Piosenkę z nami nuć
Oczarowała nas
Kochana szara Łódź..."

Offline

 

#3 2007-07-22 01:14:18

Darek ^Daryś^ Dareczek

Barcelonista

4132390
Skąd: Łódź-Widzew
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 133
Punktów :   

Re: Wrażenia...

heh...  Kuba- jestem na tak, Kaczmar- no comments...

Ja chyba spróbuję zliczyć te zajęcia, jeśli można:P
1. Kominek inaugurujący - Kaczmar i Zwada
2. Rozmowy w toku - Kaczmar i Zwada
3. Kręcimy reklamy- Kaczmar i Zwada
4. Maraton uśmiechu- Kadra
5. Pokaz Mody - Kaczmar i Zwada
6. Kominek o TV- Kaczmar i Zwada
7. W poszukiwaniu Lajona... - Kadra
8. Gra Ekologiczna- Kadra
9. Śpiewanki przygotowujące do festiwalu... - Ci co śpiewali...
10. Straszne historie- Kadra
11. Kominek podsumowujący- Kadra
12. Zagubione przedmioty (kiedy chłopcy przegrali, a właściwie wygrali bonusowy dużur na kuchni...)

Dodać do tego należy: HBT, Dzień Całuśny, Olimpiadę, 2xogniska zgrupowania, Festiwal + budowa totemów(bo to też jakaś forma zajęć, prawie jak Majsterka u zuchów...)  prócz tego zajęcia z Samarytanki(Ania Pągowska i Dzida i chyba Kaka też:P), SiS, Terenka i kawałek WOS-u- Kaczmar i Zwada, Historia(Daryś) Musztra(Daryś i Jasio), Pionierka(Jasio)
Byłbym zapomniał o Wycieczce oraz jednym wyjściu do miasta i Dyskotece...

Zajęcia które miały się odbyć, ale z braku sprzętu, czy też pogody, czy też naszych własnych błędów
1. Zabawa w piratów z zuchami
2. "Jak oni śpiewają"
3. "Taniec z gwiazdami"
4. Gra nocna "świetlik"
5. Ognisko naszej drużyny
6. Gra Terenowa "Western"

Stosunkowo fakt...nie wygląda to wcale źle...a wręcz przeciwnie między poprawnie, a dobrze... Jednak Kaczmarze mój drogi, proszę nie popadaj w samozachwyt, bo akurat do Ciebie było najwięcej zastrzeżeń i to Ty powinieneś wyciągnąć konstruktywne wnioski ze swojego zachowania...


"Mam swoje prawa, nikt nie zabroni mi się zastanawiać,co sprawia, że ludzie nigdy nie przestaną kłamać"
"...żyje nadzieją, że da się świat uleczyć..."

Offline

 

#4 2007-07-22 13:50:29

Kaczmar

Lwiątko

5665879
Skąd: Eudezet
Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 85
Punktów :   
WWW

Re: Wrażenia...

Do zajęć można chyba jeszcze zaliczyć:
1. Gra ekonomiczna - ala Mafia - Janek
2. Mafia - Kaczmar
3. Gra Planszowa - ala HoM&M - Dzidka

A propo tych narzekaczy: Eh... w kółko słyszę, Zastrzeżenia, zastrzezenia, zastrzeżenia... Ale jeszcze nigdy nie słyszałem konkretów i to z tąd płynie moje zadowolenie i brak krytycyzmu wobec własnego postępowania, ale gdybym usłyszał co było nie tak to może, bym zmienił zdanie o sobie i skruszony przeprosił bym za swoje niestosowne zachowanie

Ostatnio edytowany przez Kaczmar (2007-07-22 13:55:46)


"...O najpiękniejszym z miast
Piosenkę z nami nuć
Oczarowała nas
Kochana szara Łódź..."

Offline

 

#5 2007-07-24 00:21:24

Kuba

Żbik

5200699
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 32
Punktów :   -1 

Re: Wrażenia...

a właśnie jak tam Bieg się udał, doszły mnie wieści, że jedna osoba nie zdała, ale nie wiem, co z resztą chwalcie się swoimi wynikami...

Offline

 

#6 2007-07-24 23:18:43

Zwadka

Mróweczka

3216857
Skąd: Łódź-Widzew-Stoki
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: Wrażenia...

Zajęć było stosunkowo duzo... oczywiście gdyby nie ta okropna pogoda to byśmy zrobili znacznie więcej... o i oczywiście nie chce nić mówić ale nie zawsze wam sie chciało brac udział w  zajęciach...pamiętam jak na jednej z gier planszowych niektóre osoby pozasypiały...
P.S. jeszcze miał być mój quiz o muzyce i plażowanie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klanenemy.pun.pl www.aktywnidziennikarze.pun.pl www.gw.pun.pl www.nvbakugan.pun.pl www.trollekomiksowe.pun.pl