Forum 25 Łódzkiej Drużyny Harcerskiej

Wchodzisz tu na własne ryzyko :D


#31 2006-12-29 00:03:17

Fasolka:)

Moderator

1203004
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 189
Punktów :   

Re: Bzzzykowe ploty

a przypomniałą mi się jeszcze jedna plota z bzzzyka... nie to nie plota (to prawda ), ale napiszę Ola... w niedziele (z tego co pamiętam ) wstała o godzine wcześniej, żeby się wypindrzyć dla Piotrka


"...znów kwitnie interes u dermatologa i ginekolog ma ruch całodobowy..."
'...Ty nie pozwól żeby ktoś tam, odebrał Ci marzenia..."
"Przez łaki, przez pola pędzi Fasola..."

Offline

 

#32 2006-12-29 13:13:03

Olaa25

Moderator

7427296
Skąd: Łódź - Widzew
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 178
Punktów :   

Re: Bzzzykowe ploty



Coś pokręciłaś Fasolciu. Popierwsze: w sobote rano zadzwonił mi budzik, bo zapomniałam wyłączyć go (do szkoły mam na cały tydzień włączony, żeby było łatwiej jak ktoś nie rozumie... ) I rzeczywiście było to godzine przed pobudką, ale poszłam dalej spać... Później po pobudce poszłam z Karolina do łazienki, no jak to zawsze wyszykować się

A i jeszcze jedno, powinniście być ze mnie dumni - bo ja się w niedziele w ogóle nie malowałam na bzzzyku...

Więc widać, że plota wymyślona wczoraj jak smsowałyśmy... Więc Fasola ja musze z Tobą pogadać na gg, czemu się akurat na nas koncentrujesz wymyślając ploty - przecież wiesz, że dobrą plotkarą, która ma tylko jeden temat to Ty nie będziesz...

Więc tymbardziej dla Piotrka nie wypindowałam się ani w sobote ani w niedziele


I dlatego lubię mówić z Tobą.

Offline

 

#33 2006-12-29 17:07:40

Fasolka:)

Moderator

1203004
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 189
Punktów :   

Re: Bzzzykowe ploty

Ola....ale ja jej nie wymyśliłam...taka plota chodziła na bzzzzyku... a i faktycznie było to w sobotę, bo zapomniałam, że to w sobotę dh Kowala mnie, Kaczmara i Kube wygonił z korytarza , bo stwierdził, że jednak nie możemy tak leżeć, (chociaż spaliśmy tam cała noc ) i pamiętam, ze nie mogłam spać godziny dłużej, bo nie, którzy hałasowali


"...znów kwitnie interes u dermatologa i ginekolog ma ruch całodobowy..."
'...Ty nie pozwól żeby ktoś tam, odebrał Ci marzenia..."
"Przez łaki, przez pola pędzi Fasola..."

Offline

 

#34 2006-12-29 17:18:20

Olaa25

Moderator

7427296
Skąd: Łódź - Widzew
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 178
Punktów :   

Re: Bzzzykowe ploty

Ale ja spałam godzine dłużej A to, że niektórzy wstali po moim budziku, to nie mój problem Przyznaje, że tej ploty nie słyszałam w takim razie I czemu uważasz, że to prawda?

Chciałam, też zauważyć, że dział ploty jest najbardziej popularny (najwięcej postów)


I dlatego lubię mówić z Tobą.

Offline

 

#35 2006-12-29 19:36:02

Darek ^Daryś^ Dareczek

Barcelonista

4132390
Skąd: Łódź-Widzew
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 133
Punktów :   

Re: Bzzzykowe ploty

tiru riru


"Mam swoje prawa, nikt nie zabroni mi się zastanawiać,co sprawia, że ludzie nigdy nie przestaną kłamać"
"...żyje nadzieją, że da się świat uleczyć..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clubbers.pun.pl www.detroforum.pun.pl www.woso.pun.pl www.cszone.pun.pl www.ramona23.pun.pl